درباره‌ی دبیرستان  

باسمه تعالی

 

زدانش توان گیر با نیک نام                            که از نام نیک است هستی به کام

 

اینجانب سعید رستگار، مدیر و موسس مدرسه هوشمند نیک نام باستحضار می رسانم موسسه نیک نام با اصل توکل به خدای تعالی و توسل به ائمه و تلاش و کوشش، کار خود را با هدف تغییر شیوه آموزش سنتی به آموزش نو همراه با تکنولوژی روز، آغاز و در جهت رسیدن به این هدف همگام با مدارس معتبر کشور و دیگر کشورهای دنیا مطابق با استانداردهای بین المللی تا رسیدن به درجات عالی توانستیم در آغاز سال تحصیلی 91-90 ، 3 نشان و استاندارد بین المللی (ISO 10002:2004 ، ISO 10015:1999 ، ISO 9001:2008) را کسب نمائیم. در این راستا چشم انداز اصلی موسسه مطابق با چشم انداز 20 ساله ایران در سال1404 طبق دستور مقام معظم رهبری کسب اولین رتبه در فن آوری مدرن و بالاترین پیشرفت های علم و فناوری در بین کشورهای خاورمیانه و سند برنامه درسی ملی جمهوری اسلامی ایران ( طرح جامع تحول بنیادین برنامه های درسی و تربیتی مصوب اردیبهشت 1389 ) که در الگوی پیشرفته و بومی، زمینه تربیت نسلی متفکر، خلاق، مومن و خودباور، دانا و بصیر، متخلق و خودساخته، تلاشگر و سالم، خود یادگیرنده، متفخر به ایرانی بودن، توانا در تولید علم و فن آوری و وفادار به ارزش های اسلامی، ملی و انقلابی را فراهم سازد. که آشنا کردن افراد جامعه و آگاهی و آموزش مهمترین راه رسیدن به این امر می باشد.
از جمله دیگر اهداف مدرسه عدم وابستگی به تولید کنندگان نرم افزار و نیز ارائه خدمات با کیفیت و داشتن تعهد اجتماعی با نیروهای متخصص، توانمند و ماهر می باشد.
و اما برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت حرکت ساحل آرامت را داشته باشی و دنیای امروز ما، دنیای تغییر و تحول است نه فقط تقدیر و سرنوشت.
در پایان بر خودم وظیفه می دانم از زحمات کسانی که در این راه تا کنون بنده را همراهی و یاری نموده اند تشکر و قدردانی نمایم و اینجا اعلام می نمایم آنچه را تا کنون توانستیم لطف خدا بوده است و دیگر اینکه خود را مدیون دعای خیر پدر و مادر عزیزم، همسرم، فرزند گلم و دیگر همکاران خود می دانم.

با آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون برای تمامی شما عزیزان

والسلام و علیکم و رحمه الله و برکاته